poniedziałek, 19 marca 2012

PGE Skra Bełchatów vs Zenit Kazań

W niedzielę 18 Marca 2012 roku w Łódzkiej Atlas Arenie odbył się finał Ligi Mistrzów. Nasza Skra zmierzyła się z Zenitem Kazań.W pierwszym secie było 25 do piętnastu dla gości. Po porażce było już 16 do 25 dla nas. W trzecim secie nadal górą nasi 25:22.W czwartym secie( bardzo ekscytującym ) niestety przegraliśmy 24 do 26. Time break'a też niestety też przegraliśmy(15:17) lecz przez pomyłkę sędziów gdyż atak Michała Winiarskiego w aut był po bloku. Ostateczny wynik to 3:2 dla Zenitu. Nagrody dostał Michał Winiarski , Bartosz Kurek i Mariusz Wlazły.

PGE Skra: Falasca, Winiarski, Możdżonek, Wlazły, Kurek, Pliński, Zatorski (libero) oraz Woicki, Kłos. Trener: Jacek Nawrocki.
Zenit: Vermiglio, Bierieżko, Apalikow, Michajłow, Siwożelez, Wołkow, Obmoczajew (libero), Babiczew (libero) oraz Gutsaljuk, Czeremisin, Priddy. Trener: Władymir Alekno.

Osobiście stwierdzam, że mecz był dobry, było na co patrzeć  . Szkoda, że nie wygrali lecz nasi chłopacy pokazali, że są w dobrej formie i jeszcze nam pokażą na co ich stać. ??A wy co sądzicie?